person holding ballpoint pen writing on white paper

JAK DZIAŁAMY ? AGENCJA ŚLUBNA

Po otrzymaniu informacji, że interesuje Państwa współpraca z nami zapraszamy na spotkanie do naszego biura w Krakowie lub na rozmowę online. Bardzo zależy nam na dokładnym poznaniu Państwa oczekiwań, marzeń i wymagań dotyczących ślubu i wesela. Jesteśmy po to, żeby jak najrealniej spełnić Państwa wizję, marzenia i pomysły związane z organizacją uroczystości.
Po zapoznaniu się z sugestiami, „Młodych” przystępujemy do wspólnej analizy. Prosimy o przedstawienie Państwa oczekiwań i sugestii, ustalamy wstępny scenariusz, pomysł na ślub i wesele, dostosowany do miejsca i klimatu uroczystości. Następnie zaproponujemy naszych doświadczonych partnerów z różnych dziedzin branży weselnej według wybranej koncepcji i scenariusza wesela. Zadbany o każdy szczegół, dopilnujemy wszystkich elementów na każdym etapie realizacji biorąc pełną odpowiedzialność za kompleksową organizacje ślubu i wesela.
man in gray suit kissing woman in white dress
Prosimy zauważyć, że zawsze po naszej rekomendacji proponujemy, minimum dwóch podwykonawców z danej dziedziny i to Państwo dokonują ostatecznego wyboru.
​​​​​​Większość usług wykonujemy we własnym zakresie.
Nie doliczamy prowizji do usług naszych partnerów.
Dajemy gwarancję za nasze i partnerów usługi.
CEntrum Uslug WeselnychDołącz do mojej grupy weselnej na FB
© 2022 | Centrum Usług Weselnych | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i Wykonanie VUVU
crossmenu
Messenger messenger
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram