person holding ballpoint pen writing on white paper

JAK DZIAŁAMY ? 

AGENCJA ŚLUBNA - Wedding Agency

Zapraszamy na spotkanie do naszego biura w Krakowie lub na rozmowę online. Bardzo zależy nam na dokładnym poznaniu Państwa oczekiwań, marzeń, oraz wymagań dotyczących ślubu i wesela.

PLANOWANIE WESELA - Wedding Planning

Po zapoznaniu się z sugestiami „Młodych” przystępujemy do wspólnej analizy. Prosimy o przedstawienie Państwa oczekiwań i sugestii, ustalamy wstępny scenariusz, pomysł na ślub i wesele, dostosowany do miejsca i klimatu uroczystości. Następnie zaproponujemy naszych doświadczonych partnerów z różnych dziedzin branży weselnej według wybranej koncepcji i scenariusza wesela. Zadbamy o każdy szczegół, dopilnuje wszystkich elementów na każdym etapie realizacji biorąc pełną odpowiedzialność za kompleksową organizację ślubu i wesela.

man in gray suit kissing woman in white dress
Prosimy zauważyć, że zawsze po naszej rekomendacji proponujemy, minimum dwóch podwykonawców z danej dziedziny i to Państwo dokonują ostatecznego wyboru.

​​​​​​Większość usług wykonujemy we własnym zakresie.

Nie doliczamy prowizji do usług naszych partnerów.

Dajemy gwarancję za nasze i partnerów usługi.

CENTRUM USŁUG WESELNYCH to największa w Małopolsce firma, która kompleksowo organizuje wesela. Prowadzimy również największą wypożyczalnię atrakcji na wesele. Oferujemy największy wybór napisów love i miłość, ciężki dym, fotobudki, lustra, 360, fontanny iskier, dekoracje światłem sali weselnej, koła i heksagony, dekoracje.
crossmenu
Messenger messenger
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram