Ciężki Dym

CIĘŻKI DYM

Każda Młoda Para najbardziej na weselu przeżywa pierwszy taniec. Żeby z tego, nieodłącznego punktu wesela zrobić jeszcze większe show, proponujemy zastosowanie specjalnego urządzenia w postaci wytwornicy ciężkiego dymu, która spowoduje, że tańcząc poczujecie się jak w na spacerze w chmurach.

Dym wydobywający się z wytwornicy unosi się do poziomu waszych kolan, tworząc wrażenie skłębionych I unoszących sie chmur. Dodatkowo dla podkreślenia efektu, proponujemy zastosowanie efektu fontann zimnych ogni.

Możemy jednocześnie odpalić 8 wyrzutni, wysokości do 3 m i do 30 sekund pracy. Fontanny są z atestami, dostosowane zarówno do użytkowania wewnątrz jak i na zewnątrz.

Całość realizacji ustalamy z Państwem , dopasowując intensywność dymu i czas odpalenia fontann do utworu który będzie Państwa pierwszym tańcem, dzięki temu ten bardzo ważny punkt wesela będzie niezwykle widowiskowy.

NASZE REALIZACJE

crossmenu
Messenger messenger
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram