kwiatki

FLORYSTYKA I DEKORACJE

Florystyka na weselu? Dekoracja kościoła i sali to kolejny problem ale też wyzwanie przed którym stają Młodzi, a w szczególności Pani Młoda.

Należy się zastanowić czy to co proponuje Wam lokal, będzie spełniało Wasze oczekiwania, czy wpisze się w charakter wesela i doda mu odrobinę magii, a u gości weselnych wywoła efekt wow?
To co zaproponuje lokal często rozmija się z wizją Pani Młodej, dekoracje są pospolite brak im dbałości o każdy szczegół. Dlatego wszystkie dekoracje, wszystkie detale z tym związane powinny być spójne z charakterem, stylem ślubu i wesela, zaproszeniami, oświetleniem. Powinny wzbudzać estetyczne doznania I fascynacje, ale przede wszystkim powinny podkreślać to najważniejsze wydarzenie w Państwa życiu.
Pracują dla nas firmy, które mają ciekawe pomysły, przygotują piękną i trwałą dekoracje a ich prace to bardzo często dzieła sztuki.
Dobra florystka, już na pierwszym spotkaniu poświęci Wam naprawdę dużo czasu. Zapyta o fason sukni Pani Młodej, fryzurę, garnitur Pana Młodego, Wasze ulubione kolory, i Wasz pomysł na ślub i wesele.
crossmenu
Messenger messenger
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram