wesele w plenerze

WESELE W PLENERZE

Czy może być coś bardziej fascynującego niż ślub i wesele pod gołym niebem?
W ostatnich czasach "nastała moda" na organizowanie uroczystości w miejscach nietypowych takich jak stodoły, stare młyny, wnętrza fabryk, czy namioty. Organizacja takich wesel jest coraz bardziej popularna. Powstaje coraz więcej miejsc specjalnie zaadaptowanych do tego rodzaju przedsięwzięć.

Większości z Państwa, miejsce na wesele kojarzy z domem weselnym czy hotelową restauracją. Tymczasem przepiękne, oryginalne wesele można z powodzeniem zorganizować w nietypowym i dowolnym miejscu, wykorzystując profesjonalną halę namiotową wraz z całą jej infrastrukturą i zapleczem gastronomicznym. Takie wesela są niezapomniane pozostają na długo w pamięci Młodych i ich Gości. Praktycznie, wybierając taką opcję, można zorganizować wesele o każdej porze roku, korzystając z nagrzewnic (sezon zimowy) i klimatyzatorów (sezon letni).

Nasza firma specjalizuje się w organizacji takich wesel. Jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalną halę namiotową, dostosowaną wielkością do ilości zaproszonych gości. Decydując się na takie rozwiązanie spełniacie Państwo własne marzenia. Wnętrze hali namiotowej można zaprojektować i zaaranżować w dowolnym stylu i klimacie, co nie zawsze może się udać w typowym domu weselnym, czy restauracji ze względu na ograniczenia wynikające z charakteru danego obiektu. Wesele w namiocie to klucz do zorganizowania wesela przepełnionego magią, innego niż wszystkie. To odejście od "utartych weselnych schematów", to możliwość wykorzystania natury, a tym samym podkreślenia wyjątkowości własnego wesela.

Dysponujemy namiotem, który na stałe jest ustawiony na terenie Hotelu "Dobczyce", pomieści on w różnej konfiguracji nawet 350 gości. Istotnym atutem jest bliskość zaplecza kuchennego, toalet, działki o łącznej powierzchni 6,5 hektara. To wszystko sprawi, że Państwa wesele będzie niezapomniane. Na terenie ośrodka znajduje się drewniana altana w której z powodzeniem można zorganizować ceremonię ślubną. Nasz hotel dysponuje również bazą noclegową, która pomieści 130 osób i bezpłatnym parkingiem.
crossmenu
Messenger messenger
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram