Powrót
Atrakcje weselne

Wedding Planner czy warto go zatrudnić? Jaka jest jego rola?

Napisane przez Wojciech Wysowski 26/11/2021

Większość par młodych decyduje się na samodzielne planowanie swojego wesela. Przeszukują internet, pytają znajomych o opinie, a następnie spędzają wiele czasu i nerwów na spotkaniach z potencjalnymi usługodawcami i właścicielami sal weselnych. Jednak istnieje możliwość, żeby zamiast tego skorzystać z pomocy konsultanta ślubnego, czyli wedding plannera. Taka osoba, mająca doświadczenie w branży weselnej, może zająć się kompleksową organizacją wesela, zajmując się detalicznymi sprawami, takimi jak umowy i rekomendacja sprawdzonych usługodawców.

Wedding planner pełni rolę anioła stróża, chroniąc parę młodą przed niespodziankami i stresującymi sytuacjami w dniu ślubu. W dzisiejszych czasach łatwo jest trafić na nieuczciwe firmy, które nie dotrzymują umów, dlatego warto mieć kogoś, kto będzie dbać o interesy młodej pary. W Polsce jeszcze nie jest to tak popularne, ponieważ wiele par uważa, że to dodatkowy koszt. Jednak wynajęcie wedding plannera może zaoszczędzić czas, pieniądze i nerwy.

Współpracując z naszą firmą, która zajmuje się kompleksową organizacją wesel, otrzymacie Państwo szeroką gamę usług i atrakcji w atrakcyjnej cenie. Jako jedni z niewielu posiadamy większość usług we własnym zakresie, co pozwala nam oferować bardziej konkurencyjne ceny. Serdecznie zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie w naszym biurze w Krakowie, gdzie nasz wedding planner pozna Państwa oczekiwania i marzenia związane z weselą i przygotuje najlepszą ofertę. Wybierając usługę wedding plannera, zaoszczędzicie czas, pieniądze i przede wszystkim nerwy.

Wedding-palnner
crossmenu
Messenger messenger
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram