Strony Ślubne

DEDYKOWANA ŚLUBNA STRONA INTERNETOWA

Oferujemy Państwu stworzenie dedykowanej dla Państwa “Ślubnej strony internetowej”

To bardzo popularne rozwiązanie w Stanach Zjednoczonych i coraz modniejsze w Europie.

Strona, to oryginalny sposób na zaproszenie Gości na Wasz ślub i wesele. To swoistego rodzaju przewodnik, gdzie znajdują się wszystkie najważniejsze informacje dotyczące wydarzenia. Znajdzie się tam data, miejsce uroczystości, rozkład stolików, karta dań. Jeżeli Państwo sobie życzą możemy zamieścić, krótką historię Waszego związku.

Państwa Goście, będą mogli potwierdzić swoją obecność za pośrednictwem strony, będą mogli zdać Państwu pytania i na bieżąco śledzić przygotowania do Waszego ślubu.

Doskonały kontakt, zapewni zainstalowany webmaster połączony z Państwa adresem mailowym. Strona na bieżąco jest przez nas aktualizowana. Po uroczystości, Goście będą mogli ściągnąć z niej zdęcia, film z uroczystości, a Państwo będą mogli wrócić pamięcią do jednego z piękniejszych dni w Waszym życiu.

Każda strona jest tworzona indywidualnie. W odróżnieniu od innych firm oferujących taką usługę, nie pracujemy na gotowych szablonach, dzięki czemu będzie ona w stu procentach spójna z Państwa wizją i scenografią.
Kontakt: 573-568-227
crossmenu
Messenger messenger
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram