Ślub i wesele to jeden z najważniejszych dni w życiu.

Każda Para Młoda pragnie, żeby organizacja i przebieg tych wyjątkowych chwil wypadła jak najlepiej i na całe życie pozostała w pamięci. Kompleksowe zorganizowanie ślubu i wesela to bardzo czasochłonne zajęcie. Czasami to rok, a nawet dwa lata przygotowań, poszukiwań, spotkań i szukania opinii o podwykonawcach. Jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie przygotowań i realizacji. Posiadamy bardzo duże doświadczenie i doskonale znamy branże weselną. Gwarantujemy Państwu tylko sprawdzonych usługodawców, naszych wieloletnich partnerów dzięki temu możecie być pewni najwyższej jakości usług. Zorganizowaliśmy wesela, oraz świadczyliśmy usługi typu: wedding planner/konsultant ślubny, atrakcje na wesele w takich miastach jak  Kraków, Nowy Sącz, Tarnów, Skawina, Myślenice, Szczyrk, Katowice, Olkusz, Zakopane, Kościelisko, Brzesko, Bochnia,Nowy Targ i wielu innych miastach małopolski i śląska. 

 

Dlatego wychodzimy Państwu na przeciw. Nasza działalność oparta jest na kilkunastoletnim doświadczeniu właściciela firmy Wojciecha Wysowskiego, który jako DJ, wodzirej i konferansjer zagrał i pomagał w organizacji setek imprez weselnych. Pracują dla nas doświadczenie wedding plannerki, które pracowały przy organizacji wesel w krakowskich hotelach. Dzięki temu poznaliśmy dziesiątki lokali weselnych,smaków i zapachów serwowanych dań, jakość obsługi, obsługujących wesela fotografów, kamerzystów, dj-ów, zespoły i orkiestry weselne, florystki,dekoratorów wnętrz. Jako jedna z niewielu firm organizujących wesela posiadamy własny profesjonalny zespół, prowadzimy własną wypożyczalnie atrakcji weselnych. 

Proponujemy Państwu kompleksową obsługę ślubu i wesela od załatwienia formalności,przygotowania scenariusza ślubu i  wesela, zaproszeń, rekomendacji lokalu, obsługi muzycznej, florystycznej, transportu  i wszystkich aspektów, związanych z tym wyjątkowym dniem. Nasz doświadczony konsultant będzie Wam  towarzyszył od samego początku współpracy aż do zakończenia wesela i wszystkich związanych z nim czynności. 

 

 

 

Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku 

 

 

 

@centrumuslugweselnych