Wedding Planner

POWIEDZ NAM TAK !
ZAUFAJCIE DOŚWIADCZENIU PO CO RYZYKOWAĆ?

Każda Para Młoda pragnie, aby organizacja i przebieg tych wyjątkowych chwil wypadła jak najlepiej i na całe życie pozostała w pamięci. Kompleksowe zorganizowanie ślubu i wesela to bardzo czasochłonne zajęcie. Czasami to rok, a nawet dwa lata przygotowań, poszukiwań, spotkań i szukania opinii o podwykonawcach. Jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie przygotowań i realizacji. Posiadamy bardzo duże doświadczenie i doskonale znamy branżę weselną. Gwarantujemy Państwu tylko sprawdzonych usługodawców, naszych wieloletnich partnerów. Dzięki temu możecie być pewni najwyższej jakości usług. Organizujemy wesela oraz świadczymy usługi typu: wedding planner/konsultant ślubny, atrakcje na wesele w całej Polsce.
Właśnie dlatego wychodzimy Państwu na przeciw. Nasza działalność oparta jest na kilkunastoletnim doświadczeniu właściciela firmy, Wojciecha Wysowskiego, który jako DJ, wodzirej i konferansjer zagrał i pomagał w organizacji setek imprez weselnych. Pracują dla nas doświadczone wedding plannerki, które współpracowały przy organizacji wesel w prestiżowych krakowskich hotelach. Poznaliśmy dziesiątki lokali, posmakowaliśmy i oceniliśmy jakość serwowanych dań, oglądaliśmy pracę fotografów, kamerzystów. Podglądaliśmy przy pracy dj-ów, zespoły i orkiestry weselne, florystki i dekoratorów wnętrz. Jako jedna z niewielu firm organizujących wesela, posiadamy własny profesjonalny zespół oraz prowadzimy własną wypożyczalnię atrakcji weselnych.
smiling newly wed couple about to kiss in green field
Proponujemy Państwu kompleksową organizację i obsługę ślubu i wesela od załatwienia formalności poprzez przygotowanie scenariusza ślubu i wesela, zaproszeń, rekomendacji lokalu, obsługi muzycznej, florystycznej, transportu i wszystkich innych aspektów, związanych z tym wyjątkowym dniem. Nasz doświadczony konsultant będzie Wam towarzyszył od samego początku współpracy, aż do zakończenia wesela i wszystkich związanych z nim czynności.
CEntrum Uslug WeselnychDołącz do mojej grupy weselnej na FB
© 2022 | Centrum Usług Weselnych | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i Wykonanie VUVU
crossmenu
Messenger messenger
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram