Wedding Planner

POWIEDZ NAM TAK !
ZAUFAJCIE DOŚWIADCZENIU PO CO RYZYKOWAĆ?

Kompleksowe zorganizowanie ślubu i wesela to bardzo czasochłonne zajęcie. Czasami to rok, a nawet dwa lata przygotowań, poszukiwań, spotkań i szukania opinii o podwykonawcach. Jesteśmy do dyspozycji na każdym etapie przygotowań i realizacji. Posiadamy bardzo duże doświadczenie i doskonale znamy branżę weselną. Nasze usługi weselne to gwarancja rzetelności, terminowości i najwyższy standard obsługi. Organizujemy wesela oraz świadczymy usługi typu: planowanie ślubu i wesela (wedding planning), foto (wedding photography), video (wedding videography), florystkę (wedding flowers), atrakcje na wesele (wedding atractions) i wiele innych. 
Centrum Usług Weselnych Love organizacja wesela od A do Z. Wesele w Krakowie, Zakopanem, Nowym Sączu, Tarnowie, na śląsku, podkarpaciu, świętokrzyskim. Szanowni Państwo wiele Par Młodych zastanawia się czym zajmuje się ekspert ślubny? Specjalizujemy się w organizacji dnia ślubu i przyjęcia weselnego, udzielając porad, opiniując Państwa propozycje, kreujemy nowe rozwiązania. Nasze działania zdejmą z Pary Młodej i jej rodziny ciężar kompleksowej organizacji ślubu i wesela lub pomożemy we wskazanych obszarach. Kolejne pytanie często zadawane przez pary młode. Czy opłaca się zatrudnić pomoc do organizacji ślubu i wesela? Nasza odpowiedź jest jednoznaczna TAK !. Zaoszczędzą Państwo w szczególności tak cenny czas, zredukujecie mimo wszystko koszty dzięki zamówieniu usług w jednym miejscu, uzyskacie pewność i gwarancję, że zamówione usługi i atrakcje będą na najwyższym poziomie i co najważniejsze nie zaskoczy Was w dniu wesela osoba zastępująca jednego z podwykonawców. Ślub i wesele ma być Waszym świętem, macie Państwo w tym dniu zająć się sobą i Waszymi Gośćmi a nasza agencja ma zapiąć wszystko na ostatni guzik, być do Waszej dyspozycji. Decydując się na usługę kompleksowej organizacji ślubu i wesela kupujecie Państwo komfort i bezpieczeństwo. Wszystkie nasze Pary Młode dla których mieliśmy przyjemność zorganizować ślub i wesele potwierdzają, że nasza pomoc i zaangażowanie przyczyniły się do końcowego wspólnego sukcesu. Naszym motto jest "wesele inne niż wszystkie" i zrobimy wszystko, żeby Państwa wesele było wyjątkowe i niepowtarzalne.
Ciezki-dym
smiling newly wed couple about to kiss in green field
Proponujemy Państwu kompleksową organizację i obsługę ślubu i wesela od załatwienia formalności poprzez przygotowanie scenariusza ślubu i wesela, zaproszeń, rekomendacji lokalu, obsługi muzycznej, florystycznej, transportu i wszystkich innych aspektów, związanych z tym wyjątkowym dniem. Nasz doświadczony konsultant będzie Wam towarzyszył od samego początku współpracy, aż do zakończenia wesela i wszystkich związanych z nim czynności.
crossmenu
Messenger messenger
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram