Wedding Planner

women's pink floral wedding dress

Wedding Planner

kompleksowa organizacja wesel

Pary Młode poszukują lokalu, usługodawców bazując na opinii znajomych lub przedzierając się przez setki stron i informacji w Internecie, co z kolei wiąże się z dziesiątkami spotkań.

W większości za organizacje wesela odpowiada Pani Młoda, która przez rok, a nawet dłużej skrupulatnie planuje ten wyjątkowy dzień w swoim życiu. Przyszły mąż generalnie zgadza się na zaproponowane przez narzeczoną propozycje. I z jednym tutaj możemy się zgodzić.

To Wasz ślub i wesele ! Ma być tak jak sobie wymarzyliście. W tym miejscu należy się zastanowić czy nie skorzystać z pomocy Wedding Plannera, czyli inaczej konsultanta ślubnego. Osoby z doświadczeniem, znającej doskonale branżę weselną, lokale i mającą pomysły, żeby Wasze wesele było wyjątkowe i inne niż wszystkie.

Wedding Planner, zadba o każdy szczegół zaczynając od podpisania umowy z salą weselną przy czym zaproponuje tylko współpracę ze sprawdzonymi i pewnymi firmami. Jednym zdaniem pełnimy rolę "anioła stróża". W dzisiejszych czasach bardzo łatwo "naciąć" się na firmę z branży Foto, Video czy DJa, którzy podpiszą umowę, ale na ślub czy wesele wyślą “zastępcę” sami jadąc na inne zlecenie.

W takiej sytuacji w dniu, który ma być najpiękniejszy I niezapomniany, zaczynają się "schody". Niepotrzebne nerwy i ogromny stres. Podpisując umowę z salą weselną również mogą czyhać na Państwa niespodzianki... I ostatecznie cena z reklamy i umowy nie będzie miała nic wspólnego z rzeczywistością. Oczywiście nie można założyć, że tak jest wszędzie i każdy usługodawca tak postępuje ale proszę mi uwierzyć, że takie sytuacje są na porządku dziennym.

W Polsce usługa Wedding Plannera nie jest jeszcze tak popularna ponieważ Młodym wydaje się, że to niesie za sobą dodatkowe i niepotrzebne koszty. Nic bardziej mylnego! Powierzając konsultantowi ślubnemu swoje wesele, możecie być pewni, że skontroluje poprawność umowy, a w dniu wesela sprawdzi czy wszystko jest zgodne z planem i czy jest zapięte na przysłowiowy “ostatni guzik”.
Współpracując z naszą firmą, która kompleksowo organizuje wesela, otrzymują Państwo gwarancję współpracy na najwyższym poziomie i dodatkowo pełen wachlarz usług, atrakcji w bardzo atrakcyjnej cenie. Ponieważ jako jedni z nielicznych posiadamy większość usług własnych. Właśnie dlatego, nie musimy proponować Państwu, astronomicznych cen za usługę Wedding Planner, oraz nie doliczamy ukrytych marż do cen podwykonawców.

Zapraszamy serdecznie na niezobowiązujące spotkanie, do naszego biura w Krakowie na którym poznamy Państwa oczekiwania i marzenia, związane z weselem. Na tej podstawie przygotujemy dla Was najlepszą ofertę. Wybierając usługę Wedding Plannera zaoszczędzicie czas, środki a w szczególności nerwy...

NASZE REALIZACJE

crossmenu
Messenger messenger
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram