Powrót
Atrakcje weselne

Jak zorganizować swój ślub i wesele? 

Napisane przez Wojciech Wysowski 15/02/2022

Przez kilkanaście lat obserwowaliśmy jak wygląda wesele od środka. Podczas rozmów z Parami Młodymi dowiedzialiśmy się jakie największe dylematy mają Państwo Młodzi podejmując decyzję o organizacji ślubu i wesela.Organizacja tego wyjątkowego dnia w życiu każdej osoby, która decyduje się zawrzeć związek małżeński bardzo często spędza sen z powiek. Wybór daty, miejsca, znalezienie zespołu, dj-a, fotografa, obsługi Foto, Video, projektu zaproszeń, florystki atrakcji na wesele, stylu wesela to tylko część problemów przed którą stają organizatorzy.Bardzo często pomagamy i doradzamy Państwu Młodym przy tych bardzo kluczowych decyzjach. Przez kilkanaście lat pracy poznaliśmy większość lokali weselnych można powiedzieć, że nawet od "kuchni"... Wiemy jakie są plusy i minusy poszczególnych sal, jaka jest obsługa, jakie jest jedzenie, jak działa klimatyzacja itp. Wspólnie z Parą Młodą ustalamy scenariusz wesela dopasowany do gustów i oczekiwań Nowożeńców. 


Zapraszam Państwa do skorzystania z usługi Wedding Plannera czyli konsultanta ślubnego, który pomoże Wam zaplanować i zorganizować ten wyjątkowy dzień na miarę Waszych oczekiwań, budżetu i marzeń. Zaoszczędzicie czas, wyeliminujecie możliwość popełnienia błędu przy wyborze podwykonawcy. Na takim rozwiązaniu skorzysta również Wasze zdrowie a towarzyszący organizacji ślubu i wesela, oraz jego przebiegu stres i nerwy ograniczycie do minimum. Zaufajcie doświadczeniu. Usługa Wedding Plannera nie jest droga, bardzo często wynajęcie konsultanta zwraca się zaraz po podjęciu decyzji żeby powierzyć kompleksową organizacje osobie, która na codzień zajmuje się tą tematyką. Nic nie narzuca, spełnia Wasze oczekiwania i marzenia, jest stroną doradczą, a Wy na samym weselu będziecie mogli już tylko bawić się do białego rana i zadbać o swoich Gości. 

crossmenu
Messenger messenger
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram