black Canon EOS camera

FOTO - VIDEO

To właśnie dzięki nim ten najpiękniejszy dzień w Waszym życiu, a także ulotne chwile jak łza taty, czy złamany obcas, zostanie utrwalony na zawsze. W każdej chwili swojego życia można powrócić do tych wyjątkowych wspomnień I pokazać swoim dzieciom jak pięknie wyglądali rodzice I jak wspaniale się bawili na swoim weselu.
Rynek w tej branży jest bardzo nasycony, są różni wykonawcy , nie zawsze jakość idzie w parze z ceną. Zdarza się, że zamiast osoby z którą się podpisywało umowę przychodzi zastępca... W naszej firmie na stałe pracuje zgrany duet fotograf i operator kamery.

Osoby te na co dzień pracują w swoim zawodzie .To bardzo ważne przy realizacji zlecenia. Oferujemy tylko najwyższej jakości sprzęt do dokumentacji tego najważniejszego dnia w Państwa życiu.

Nasza ekipa to połączenie doświadczenia i młodości. Realizujemy teledyski i filmy przy użyciu minimum dwóch kamer, oraz drona.

Nasze materiały, wyróżnia nieszablonowy montaż i pomysły na scenariusz. Zapraszamy do zapoznania się naszymi realizacjami.

Nasze realizacje

Przejdż do galerii zdjęć
cameracrossmenu
Messenger messenger
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram