Zaproszenia na ślub i wesele to kolejny dylemat przed którym stają Państwo Młodzi. Przedstawimy gotowe wzory zaproszeń a na Państwa życzenie możemy zaprojektować oryginalne, niepowtarzalne wzory. Współpracujemy z grafikami, plastykami, ilustratorami, którzy spełnią, każde Państwa marzenie związane z tym bardzo ważnym elementem na mapie przygotowań. Na rynku jest bardzo dużo gotowych zaproszeń ale z naszego doświadczenia wiemy, że te zaprojektowane naprawdę zrobią wrażenie na Państwa Gościach.

ANIMATORZY DLA DZIECI

animatorzy dla dzieci

ANIMATORZY DLA DZIECI

Państwo Młodzi, wychodzą na przeciw swoim najmłodszym Gościom, dlatego decydują się na zorganizowanie profesjonalnej opieki I atrakcji dla najmłodszych.

Dzięki rozwiązaniu, które proponujemy rodzice maluchów mogą bez obaw dać się porwać weselnemu szaleństwu, mogą spokojnie porozmawiać z dalszą lub bliższą rodziną z którą, nie raz nie widzieli się od kilku lat.

Natomiast najmłodsi, mają zorganizowany czas wypełniony zabawami, konkursami. Nad ich bezpieczeństwem czuwają profesjonalni animatorzy.


Miłą niespodzianką i pamiątką dla Państwa Młodych jest przygotowany specjalnie dla nich program artystyczny, przedstawienie, recytacja wiersza czy narysowana laurka.
Coraz częściej Państwo Młodzi decydują się zorganizować atrakcje i opiekę dla swoich najmłodszych Gości. Dzięki takiemu rozwiązaniu rodzice dzieci zaproszeni na wesele mają większą swobodę na skupieniu się na zabawie i spokojnych rozmowach z dalszą lub bliższą rodziną z którą nie raz nie widzieli się kilka lat. Dzieci natomiast mają zorganizowany czas uczestnicząc w przygotowanych zabawach i konkursach prowadzonych przez animatorów. Bardzo miłą niespodzianką dla Państwa Młodych jest przygotowany program artystyczny, przedstawienie, zaśpiewanie piosenki, recytacja wiersza, czy narysowanie dla Młodych laurek.
giftcrossmenu
Messenger messenger
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram